W jakich cenach sa kasy fiskalne

Osoby, które w najbliższym czasie planują kupić kasy fiskalne do swojej firmy bardzo często zadają sobie pytanie, czy warto wybrać tanie kasy fiskalne, czy też zdecydowanie rozsądniej jest zainwestować w markowy sprzęt. Na naszym rynku ceny kas fiskalnych (zwłaszcza tych z górnej półki) są na naprawdę wysokim poziomie i nie każdy może pozwolić sobie na zakup sprzętu od renomowanych firm. Jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić na zakupie kas fiskalnych, to w pierwszej kolejności warto rozejrzeć się za portalami aukcyjnymi, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki w niesamowicie niskich cenach. “Kasa fiskalna cena” to jedno z najpopularniejszych wpisanych haseł w wyszukiwarce Google.

W Polsce na aukcjach internetowych można kupić na przykład kasę fiskalną Mercury 130F już za 460 zł brutto. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych firm, które z kas fiskalnych korzystają bardzo rzadko. Ceny kas fiskalnych na aukcjach internetowych przyciągają nie tylko niewielkie lokalne firmy, ale również i tych większych przedsiębiorców, którzy potrzebują kupić solidny sprzęt w rozsądnej cenie. Na naszym rynku bardzo dużą popularnością na aukcjach internetowych cieszą się przede wszystkim znakomite kasy Elemis Mikro Super i Eltrade A100, które można kupić już od 699 zł.

Za mniej niż 1000 zł można kupić również doskonałą kasę fiskalną Elcom Euro, która w swojej klasie oraz w swojej cenie nie ma sobie równych. Kupując tanie kasy fiskalne na aukcjach internetowych musimy jednak pamiętać zawsze o tym, aby dokładnie sprawdzić od kogo dokonujemy zakupu. W Internecie jak powszechnie wiadomo jest bardzo wielu oszustów, którzy czekają tylko na mało uważnych klientów. Jeżeli chcą Państwo kupić naprawdę solidną kasę fiskalną, to oprócz ceny warto zwrócić swoją uwagę właśnie na profil klienta. Bardzo niskie ceny, są oczywiście bardzo kuszące, ale jak łatwo się domyśleć pod takimi ofertami może kryć się niemiła niespodzianka.

Warto również wspomnieć i o tym, że specjaliści od kas fiskalnych nie polecają inwestować w najtańszy sprzęt. Różnica w jakości wykonania kas fiskalnych z najniższej półki, ich parametry oraz walory użytkowania są naprawdę kolosalne w stosunku do naszego rzeczywistego kosztu.

Jeżeli chcą mieć Państwo porządną i niezawodną kasę fiskalną, która będzie wam sprawnie służyła przez wiele długich lat użytkowania to warto inwestować w nieco lepszy sprzęt, a zakup ten z pewnością szybko nam się zwróci.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl