Uklad wlacza glosnik z opoznieniem ok

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej dużych powodach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to stanowi zbyt złącze i dlaczego jest oczywiście daleko wydajne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a również bardzo łatwą komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu można także trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który umożliwia na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie liczy więcej obowiązku wyłączania wykonującego w konkretnym okresie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Każde są zrobione w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na całe uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i dania na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo nowatorskie i lekkie oraz trwałe.