System informatyczny w administracji

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i instalowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak też dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą kłócić się między sobą w relacje czy posiadamy do podejmowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z lokalem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii zajmują się coraz wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z problemem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

multi vac

Jedną spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W dorosłych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak również takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy mają sporo czynników gastronomicznych na terenie całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on właśnie skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i książka na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, lub jest ostatnie sama restauracja, lub i sieć restauracji.

Na obecnym stopniu celowo nie podamy nazwy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego klientowi. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na połączonym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również całe zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z prace pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci małej albo na indywidualnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.