Starania o ciaze forum

W sezonie, kiedy staramy się z własnym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest niemożliwym polowaniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i skończyły go, aby jak już powiadomić grupę i partnerów o rychłym powiększeniu się rodziny. Jednak często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie stanowimy w ciąży. Nie zakładajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na jedne zasadzie działają testy ciążowe przydatne w aptece. Ich pracowanie jest bowiem bardzo przydatne. Polega na znalezieniu hormony HCG (wykonywanego w sukcesu nastąpienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle praktyczne w kadrze a jednocześnie bardzo delikatne, dlatego należy je przyjmować zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może pochodzić z niewiele czynników:

najtańsza kasa fiskalna

przeterminowanie – tak jedno jak całych nowych materiałów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych jeszcze nie należy stosować po upływie terminu ważności. Wtedy bo jego wartości mogą stanowić zaburzone, a koniec będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na koniec testu ciążowego nie tylko jego dobre działanie oraz odczekany czas z momentu ewentualnego zapłodnienia. Znaczące są również choroby kobiety, przyjmowane przez nią środki i wiek. Tak więc, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w form powinny raczej zgłosić się do specjalisty, ponieważ w ich przypadku test może dochodzić ciążę, do której właśnie tak nie doszło,mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, tylko kilka dni później, po ponownym jego wykonaniu, wyszedł ujemny. Widać to nazywać, że trafiło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalistę, ponieważ może stanowisz w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najczęstsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie ważna stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie dobry ważny składnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żebym mieć pełniejszą swoboda.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy wspominać o tym, iż w żadnym wypadku nie są nieomylne także dla większej swobodzie należy udać się do specjalisty i dokonać dodatkowe badania. Chociaż w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie zaś na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą spotkać w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.