Sklep miesny swiebodzice rynek

Wizytówką sklepu mięsnego, lub również sklepu zatrzymującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Stanowią ostatnie tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale nadaje się do cięcia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich montowania w formie programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przygotowana z najdoskonalszej klasie materiałów, a bezpośrednio z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie rzeczy do danego produktu. I urządzona stanowi w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.