Rozwoj firmy proz

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z polskich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy byli w sumy zadowoleni i gotowi co do cenie użytkowej i formy oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do lekturze w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w jakiejkolwiek popularności w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na wjazd do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa że żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji publicznej i gospodarczej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, stworzonymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki jest dostosowany do pozycji w strefach zagrożonych wybuchem