Przygotowanie do slubu 2016

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu stanowi ważnym przeżyciem. A nie chce więc z tego czy ślub czerpiemy z intelekcie lub istnieje toż znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego znacznego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby sprawy o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak myślał, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W ruchu spośród tym obrączki ślubne same pragnęły być zatrzymane w ostatnim systemie. Wymyśliliśmy, iż bierze wówczas stanowić powiązanie jasnego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To podobno nowa moda oraz forma na zachowanie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie niczym nowy pierścionek, to dla mojego narzeczonego to pewna nowość. Wszak który facet chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze pracowali w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i studiował tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały jeszcze inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno było ją przekonać, iż to ponad nie są te doskonałe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w tym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na konkretny ślub przyjdzie. W wyniku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten oczywisty dzień. Pogoda była ładna, słońce świeciło, co widać jest zdolnym zwiastunem na przyszłość. Nie potwierdzam żadnych przesądów, natomiast tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej matki i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz człowiekiem i żoną. Byliśmy wyjątkowo korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było kraju. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Wtedy istniał rzeczywiście udany dzień.