Program optima dla biura rachunkowego

Oprogramowanie optima dla faktur to moduł dedykowany dla firm usługowych, który w przyjemny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z drugimi modułami wysyłka informacji w pomyśle jest niczym nie ograniczona, co przychodzi na krótszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima idzie na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę transakcji nie właśnie w złotówkach, ale jeszcze w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż lub zakup z pewnymi formami płatności, jak jeszcze określonymi przez klienta oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy oraz klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który działa sprzedaż oraz zarządzanie gospodarki magazynowej. Moduł ten posiada wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a i dostarcza nam wszą kontrolę procesów transportowych robionych w firmie, przez co pozwoli na wydajne zarządzanie towarami, które są w magazynie.

Detal
Moduł optima detal został opracowany z zasadą o problemach sprzedaży detalicznej. Kupi na wystawianie paragonów oraz powiązanych spośród nimi faktur sprzedaży. Niezwykle praktyczna obsługa, zgodność z ekranami dotykowymi oraz urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych oraz przejrzysty interfejs, czyni z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do produkcji w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest powiązana z drugimi elementami, z którymi współpracuje w sezonie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z wspominają o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej danie z wbudowanym aparatem może robić pracę przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W skutku pracy z ostatnim oprogramowaniem powstają pliki z wiedzami inwentaryzacyjnymi, jakie można łatwo i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na określony adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w całkowicie dobrany do przekazania z sposobem optima. W ruchu z obecnym wypowiedzenie obecne będzie najwydajniejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale więcej w okresie wykonywania innych materiałów handlowo-magazynowych. Optima cennik przydatny jest na ścianie producenta, jak zarówno na ścianach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują zarówno z modułem optima Kasa Bank, który pozwoli na ważną kontrolę wszystkich pytań powiązanych z przepływem środków monetarnych w walucie.