Program ksiegowy hansa

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w gronie Windows, są bardzo funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli poruszać się tabulatorem. Istnieją te firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowe komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz ofercie w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i szerokiej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

https://www.grupa-wolff.eu/urzadzenia-dla-przemyslu/separatory-magnetyczne/

Kolejnym punktem programu jest element Płace. Przedstawia on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli ponadto na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne żyć wysoce interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, które z różnorakich powodów mogą po nisku nie przybyć do wersji klasycznej.