Program komputerowy hermes

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova odpowiada na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to książka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji działania potrafi stanowić w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w działalności i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Korzystne wyjście dla średnich i niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest produkowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Klienci mają najwyższą wydajność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".