Planowana ciaza w wieku 20 lat

W czasie, kiedy staramy się z swym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest trudnym czekaniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i wypełniły go, by jak najszybciej powiadomić grupę i partnerów o rychłym zwiększeniu się rodziny. Jednak często zdarza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie stanowimy w ciąży. Nie zakładajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na pewne zasadzie działają testy ciążowe łatwe w aptece. Ich funkcjonowanie jest bowiem bardzo łatwe. Liczy na znalezieniu hormony HCG (produkowanego w sukcesu wpadnięcia w ciążę w moczu. Testy ciążowe są niezwykle proste w eksploatacji i również bardzo wrażliwe, dlatego należy je stosować razem w zaleceniami na danej ulotce.

http://siland.pl opaski do włosówOpaski do włosów - Bubu sklep

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może pochodzić z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak samo jak całych innych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych również nie należy używać po upływie terminu ważności. To skoro jego prace mogą być zaburzone, a skutek będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – pomysł na produkt testu ciążowego nie ale jego dobre przygotowanie i odczekany godzina od momentu ewentualnego zapłodnienia. Konieczne są i choroby kobiety, podejmowane przez nią środki i wiek. Tak to, osoby z chorobą nerek, przekwitające i używające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w spraw powinny raczej zgłosić się do lekarza, bowiem w ich sukcesie test może wykazywać ciążę, do jakiej właśnie faktycznie nie doszło,mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego sprawieniu, wyszedł ujemny. Widać zatem nazywać, że zaszło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ że stanowisz w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najpopularniejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie bogata znaleźć ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie jakiś ważny element: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natury, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, aby być dłuższą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy myśleć o tym, że w żadnym wypadku nie są nieomylne i dla większej swobodzie należy udać się do specjalisty i zrobić specjalne badania. Jednak w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie a na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą trafić w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.