Oswietlenie led 24v

Zgodnie z unijnymi przepisami w obszarach zagrożonych wybuchem powinny stanowić zastosowane specjalne środki bezpieczeństwa, które cierpią na końca zmniejszanie ryzyka wybuchu natomiast jego skutków. Istnieje cały szereg systemów zabezpieczeń i produktów, które cierpią na punkcie zmniejszanie ryzyka wybuchu. Drinkom z sposobów takich wyrobów są lampki przeciwwybuchowe led.

 

Lampki przeciwwybuchowe atex led są dostosowane do oświetlenia obszarów przemysłowych, w jakich składa zwiększone ryzyko wybuchu. Najnowocześniejsze modele są wyposażone w wydajne i sprawne diody. Można je z łatwością zamontować, także na ścianie, jak także na suficie, a więc w głowy pionowej bądź poziomej. Jest granica regulacji kąta nachylenia.

Lampki przeciwwybuchowe muszą posiadać nadany certyfikat ATEX. Otoczone są wieloletnią gwarancją. Dzięki nowemu oświetleniu ledowemu można znacznie obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną. Znacznie gorsze są i koszty ich obsłudze.

Dzięki systemom bezpieczeństw przeciwwybuchowym podchodzi do zmniejszenie ryzyka wybuchem, niemal do 0. Nowe urządzenia przeciwwybuchowe, w ostatnim lampki led mogą stanowić użyte m.in. w rafineriach paliwowych, w rejonie zbiorników paliwowych czy gazowych. Często są również montowane na terenie wojskowym.

Przesłanką do budowania takiego nowoczesnego systemu oświetleniowego jest mieszkanie strefy zagrożenia wybuchem mieszaniny powietrza z palnymi gazami lub płynami.

Nowoczesne modele oświetlenia ledowego są zrobione z najwyższej wartości produktów, które są w mieszkanie wytrzymać pracę nawet przy znacznie dużej temperaturze.