Optima ksiegowosc opinie

Optima to liczba programów skojarzonych ze sobą. Pracują uzyskując się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele alternatywie dla średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wchodzących w spółce. Drinkom z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten dedykowany stanowi dla firm usługowych. W czysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do określonych jest możliwy z zakresu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej bazy informacjach można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w obrębie jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na otrzymanie pełnej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem przedstawiających je części. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest łatwa, leczy w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W swój i prosty sposób prowadzi punkt po artykule do zakończenia instalacji.