Odpylacz stacjonarny

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w części worków filtracyjnych z innych artykułów również o przeróżnym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z nieczystym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Niezwykle znane - filtry modułowe, które zjadane są szczególnie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra spełniają swoją wartość i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości mamy zarówno wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racje na własną budowę mają dużą przestrzeń filtracyjną.

Dużo intensywna gama proponowanych odpylaczy daje nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedz o własnej ofercie można dostać na polskiej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są wygodne w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej firmie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.