Mikroskop szkolny spinor start 40x400x opinie

Przygotowywaliśmy szkolną pracownię fizyczno – chemiczną. Najpierw musieliśmy określić, jaki sprzęt będzie nam potrzebny. Oprócz innego sposobie szkiełek, probówek i menzurek złożyliśmy także zapotrzebowanie na mikroskopy. Oczywiście zależało nam na ostatnim, żeby stanowiło ich jako dobrze, bo miejsca z ich użytkowaniem bardzo podobają się młodym i mają takiego sposobu innowację dydaktyczną.

 

drukarka posnet

Kiedy szefostwo nauczyło się z polskim zamówieniem, od razu pojawiły się problemy. My w prywatnej specyfikacji pokazali nie tylko ilość potrzebnego sprzętu, ale też wymieniliśmy mikroskopy danej firmy. Wiedzieliśmy, że sprzedaje ona sprzęt wysokiej jakości, ale niestety droższy od nowych otwartych na targu. Natomiast tego odpowiednio dyrekcja nie chciała uznać, argumentując, że ważna jednak kupić mebel w korzystniejszej cenie. My z pory nie chcieliśmy ustąpić. Przecież doskonale wiadomo, że dzieciaki niekoniecznie potrafią się delikatnie obchodzić ze sprzętem, a mikroskopy tak łatwo jest zepsuć czy uszkodzić. Wystarczy zgubić czy potłuc szkiełko albo przez niewłaściwy chwyt oderwać soczewkę i teraz szkoda gotowa. A jeśli działali na sprzęcie lepszej firmy, wynosili od niej gwarancję także na uszkodzenia mechaniczne, właśnie w niskim zakresie, ale lepsze to niż nic.
Dyrekcja rozważyła nasze argumenty i wreszcie wyraziła zgodę, by zakupić mikroskopy, o które wnioskowaliśmy. Z dodatkowym zamówieniem nie było bliskich problemów, zatem szybko wysłaliśmy listę potrzebnych spraw do marki a liczyli na przesyłkę. Po jej dostaniu sprawdziliśmy, czy nic się nie zniszczyło po drodze, i następny zaczęliśmy wyposażać pracownię. Już po kilku dniach można było zaczerpnąć z ostatnich pracy. Mikroskopy zrobiły popularność wśród naszych uczniów. Na każdej lekcji dzieciaki dopytywały, czy teraz będzie bogata wykorzystać ten sprzęt a ewentualnie można coś sobie szybko obejrzeć.
Okazało się, że niektóry przez nas sprzęt wykonywa się doskonale, nie kładzie się, a ewentualne drobne uszkodzenia można już naprawić. Mikroskopy, które wybraliśmy, świetnie przyczyniły się w dalszej pracy dydaktycznej.