Krajalnica peka

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy również słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została spowodowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz produkcję maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też zaopatrzona w specjalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak znajduje się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.