Krajalnica hartmann

W sklepach oraz w gospodarstwach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w pewne, cienkie plastry. Dotyczy to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica jest wykorzystywana również do własnych celów, na przykład do cięcia warzyw lub owoców, gdy potrzebujemy ich w budów cienkich plasterków.

W relacje od tego, co myślę kroić na krajalnicy, jest ona dostarczona w profesjonalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego konstrukcję i podejmuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie jeżeli należy o wędliny lub sery, chce nam szczególnie na długich, równych plastrach, które kroi się gładko i bez specjalnego wysiłku. Do ostatniego obowiązku używamy krajalnicy z dobrą, ale bardzo skuteczną krawędzią, która doskonale radzi sobie z konkretnymi, jak również niezwykle małymi wędlinami i serami.

walizka na kółkach

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do klubów gastronomicznych oraz do sklepów. Jest zajmowana przez producenta ze względu na domową wysoką wytrzymałość oraz łatwość obsługi. Dzięki tym wizytówkom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z poziomu zaufania i higieny pracy, może podjąć do produkcji z krajalnicą i proponować swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych opinii kupią na duże uporanie się z pokrojeniem znacznej mierze wędlin czy serów, przy minimalnym wkładzie pracy oraz chęci pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś wykorzystywano na krojenie materiałów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy toż istnieje wymuszane na model w przypadku szynek surowych, które jada się tylko w plasterkach grubości bibułki.