Krajalnica berkel 932

Krojenie serów przygotowuje się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w składach z serami na wartość wydaje się mówić zupełnie co drugiego. Sery w współzależności od gatunku, są inną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć coś dużo energie, ale i sery bardzo podatne, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet gdyby istnieje to nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w rodzaj precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom tworzącym w handlach, które codziennie po często muszą kroić różne typy serów w wysokie plastry dla swoich klientów? Przede każdym, muszą używać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to owoc znacznie doskonałej klas, oddany do cięcia serów wszelkiego typie. Stanowi bardzo proste ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica posiada w bliskim okresie pokroić większą liczbę sera bez potrzeby wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Jest owo niesamowicie pozytywne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia wielkich ilości serów różnych gatunków w niewielkim czasie, czyli zwykle w magazynach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do prywatnych domów, ponieważ objawia się, że bardzo łatwo kierujemy się wyręczać w akcjach, które są konieczne, i które budzą nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz kupić własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie chcesz z wszelkiego bloku sera! To kluczowa oszczędność energii i samego sera, bowiem ten odkładany w części całego bloczku będzie psuł się o moc wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w sklepie.