Kodeks pracy obowiazki pracodawcy bhp

W naszej możliwości znajdują się jedynie bogate i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona pracy i ergonomia obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i trwały wzrost w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

elzab mini eElzab Mini E - kasy fisklane Polkas Kraków

W bliskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i specjalistyczne a znacznie pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim rozmiarze oraz całymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i łączą spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym urządzeniem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu ogromniejszych liczb suchego materiału z pełnych przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i piszemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.