Kasa fiskalna sharp era227p instrukcja obslugi

Sharp ER-A285P to główna kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, jaka w swym świata cieszy się znacznie długim zainteresowanie. SHARP ER-A285P wtedy w chwili tej sama z najzdrowszych na targu kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która dedykowana jest do supermarketów oraz instytucji usługowych o małym natężeniu ruchu. Kasa ta zajmuje się wielką popularnością przede wszystkim w małych i małych sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, bądź te w wielu różnych elementach usługowych, gdzie w wyjątkowo krótkim okresie trzeba wystawić niezliczoną miarę paragonów. Danie toż silna nabyć tutaj.
Największe wartości urządzenia
Największymi wartościami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo małe rozmiary, czytelny wyświetlacz operatora oraz bardzo odporna klawiatura, która będzie łatwo proponować przez znacznie długich lat użytkowania. Warto dodać też oraz o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, jak i również elektronicznej wagi. Urządzenie zbudowane jest spośród najzdrowszych jakościowo podzespołów widocznych na placu, dzięki czemu robi wszystkie standardy kontroli ISO9001.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/program-magazyn/Program magazyn - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Charakterystyka kasy fiskalnej:
– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo efektywny akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki którym można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy biletu na waluty obce
– 12 grup rynkowych i 8000 artykułów

Dodatkowe funkcje
Kasa fiskalna sharp er-a285p wyposażona stanowi w bardzo wiele użytecznych funkcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Samą z takich pozycji jest okazja sprawdzania ceny poszczególnego towaru bez sprzedaży też możliwość przeliczania ceny na samą spośród wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p posiada także przydatne funkcje automatycznego przekonywania się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży oraz kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z nowych funkcjonalności warto wspomnieć więcej o określonej funkcji przypominania o obowiązkach podatnika takich jak np. dane o zbliżającym się terminie przeglądu kasy, bądź też konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.
Artykuł zapisano na platformie informacji zlokalizowanych na http://www.polkas.pl/