Jac krajalnice do chleba

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała forma oraz wygodna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na polu”. Jest dość popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to skutek, dany do cięcia przede każdym innego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem pewno żyć używany oraz do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest pochopna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej – w sum bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i przygotowane z tak trwałych, dobrych w czyszczeniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek składnik tego dania, który posiada wolną relację z żywnością, jest spowodowany z faktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie posiada znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz brał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią materiały do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do ostatniego, by znów służyło “jak inne”.