Ekran dotykowy arduino

GASTRO POS jest programem, który kupi na silną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo łatwy organizm na rynku gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w sztuce kelnerom i tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długich szkoleń, a niezwykle funkcjonalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z dużą ofertą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie dopiero w średnim, pojedynczym lokalu, lecz zarówno w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi bardzo sprawnym systemem, jaki zdobędziemy na rynku. W współzależności od profilu lokalu, lub istnieje więc bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy kiedy i efektu jaki generuje. W relacji od stanowiska, można jeszcze ustalić widok opcji tak, żeby był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma wstęp do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do własnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z sposobami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.