Dotacja na rozwoj firmy z urzedu pracy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W tym tymże, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Przecież jego sklep nie miał jedynie produktów i artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, sam z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Polskim rynku oraz sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów i materiałów. Oddaje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i razem mają świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.