Dla kogo przeznaczony jest system enova 365

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

zgrzewarka próżniowa do żywnościZgrzewarka próżniowa do żywności - Multivac P300

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie.
Inne dostępne opcje to praca na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną kontrolę i rozdzielanie zadań.
Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania może być w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w pracy i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach.
1. Standardowy zakup licencji – staje się ona własnością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dotacji lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – opłata jest pobierana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm.
3. Dzierżawa systemu i infrastruktury – całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została założona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy.
Firma jest zaangażowana społecznie i wspiera takie fundacje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.