Dla kogo przeznaczony jest system enova 365

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie.
Inne dostępne opcje to praca na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną kontrolę i rozdzielanie zadań.
Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania może być w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w pracy i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach.
1. Standardowy zakup licencji – staje się ona własnością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dotacji lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – opłata jest pobierana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm.
3. Dzierżawa systemu i infrastruktury – całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została założona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy.
Firma jest zaangażowana społecznie i wspiera takie fundacje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.