Comarch optima bi

Podstawą prawidłowego działania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Gwarantują one działanie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie pracą i przechowywanie. Systemy erp różnią się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

www.polkas.pl krajalnica do wędlin i seraMa-ga A912 - automatyczna krajalnica do wędlin i sera Polkas

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej działalności. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia zakup i eksport baz oddanych do Excela. Kupi na budowanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przenosi się na ofertę prędkiej i gruntownej analizy. Moduł Kadry idzie na duży podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W czytelny rozwiązanie generowane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie idzie na tworzenie dokumentów potrzebnych na wszelkim stanie w ciągach firmowych jak korzystanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest dobrany z modułem Fakturowanie,
– Detal stworzony został z propozycją o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z narzędziami fizycznymi i wewnętrzną podstawą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w trybie off-line i on-line. Pozwala na obsługę kodów wagowych i rozpowszechnianie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi miejsc w współzależności od pełnionej ról.

Wszystkie elementy cechuje prostota obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z nowymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające zarządzanie firmą.