Comarch erp optima ksiegowosc

comarch optima księgowośćProgram Księgowy Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych

Optima to liczba programów skojarzonych ze sobą. Pracują stosując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele oferty dla przeciętnych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wchodzących w nazwie. Drinkiem z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten dedykowany stanowi dla firm usługowych. W przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do informacjach jest możliwy z poziomu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej podstawy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w zasięgu samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na otrzymanie wszystkiej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem oznaczających je cech. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest skłonna, uczestniczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W przystępny i zrozumiały sposób kieruje punkt po punkcie do wykonania instalacji.